İSTANBUL- MALTEPE VE SANCAKTEPE’DE YAĞIŞLI HAVA KAZALARA NEDEN OLDU

İstanbul’da gece saatlerinden itibariyle başlayan yağış nedeniyle kayganlaşan yollar kazaları da beraberinde getirdi.

Tarih : Okunma : 190 views Yorum Yap

Haber-Kamera Cengiz ÇOBAN- Gamze ŞİMŞEK- Çağrı ÇALIŞKAN İstanbul DHA
İstanbul’da gece saatlerinden itibariyle başlayan yağış nedeniyle kayganlaşan yollar kazaları da beraberinde getirdi. Anadolu Yakası’nın çeşitli noktalarında hasarlı ve yaralanmalı trafik kazaları meydana geldi.
İstanbul Anadolu Yakası’nda bu sabah itibariyle başlayan yağışlar etkili oldu. Yağmur sularıyla kayganlaşan yollarda hasarlı ve yaralanmalı kazalar meydana geldi. Maltepe Başıbüyük Yolu’nda 34 ED 0051 plakalı bir kamyonet kayganlaşan yolda devrildi. Kaza nedeniyle caddede trafik durma noktasına geldi. Kazada sürücü yaralanmazken, kamyonet vinç yardımıyla yoldan kaldırıldı. Kamyonetin kaldırılmasıyla trafik tekrar normal akışına döndü.
Sancaktepe Fatih Mahallesi Yakacık Caddesi üzerinde meydana gelen kazada ise sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği 34 RJ 8344 plakalı otomobil, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nin önüne geldiğinde, içinde biri çocuk 4 kişi bulunan 34 VY 3555 plakalı araca arkadan çarptı. Kazada hafif yaralanan bir kişi olay yerine gelen ambulansta tedavi edildi.

    Belirli Gün ve Haftalar

  • Şu sıralar belirli bir gün ya da hafta yoktur.
olcay taş (tasolcay52@gmail.com) Websitesi